Ocieplanie pianką poliuretanową zapewnia skuteczną termo i hydroizolację fundamentów. Nasza oferta obejmuje ocieplanie zarówno w nowych budynkach, jak i w starym budownictwie, gdzie fundamenty wymagają uszczelnienia ze względu na przemarzanie lub przeciekanie.

Stosujemy piankę zamknięto-komórkową, gdyż gwarantuje ona odpowiednią izolację przeciwwilgociową poprzez wypełnianie swoją objętością wszystkich szczelin w fundamencie budynku. Poniżej inne zalety ocieplania pianką PUR:

  • bezszwowa powierzchnia izolacji, brak mostków termicznych,
  • jednorazowy natrysk pianką poliuretanową zapewnia skuteczną termoizolację wraz z hydroizolacją, co uniemożliwia przedostanie się wody do fundamentu,
  • szybki przebieg prac,
  • odporność zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury,
  • umocnienie konstrukcji budynku, nie wymagające dodatkowych zabezpieczeń,
  • zabezpieczenie wnętrza budynku przed zaciekami, grzybem i pleśnią,
  • w przypadku ogrzewania podłogowego mamy jednolita warstwę i możemy na nią bezpośrednio montować rury od ogrzewania.

Naszą pracę wykonujemy w sposób profesjonalny i z troską o klienta. Zawsze dbamy o to, by natryskiwanie powierzchni fundamentów odbywało się w odpowiednich warunkach. Wiemy, że wtedy nasze działania przyniosą oczekiwany rezultat. Dlatego ocieplamy fundamenty tylko, gdy temperatura wynosi powyżej 13 stopni Celsjusza, a podłoże jest suche i czyste.

Dla klientów prywatnych izolacja natryskowa/wylewowa jest z 8% VAT

 Gwarancja:

Producent udziela 25 letniej gwarancji na piankę, a IZO-EXPERT 5 letniej gwarancji na swoje usługi. Gwarancja ta może zostać wydłużona do lat 10 w przypadku zakontraktowania regularnych przeglądów ocieplenia.

Zobacz jak ocieplamy fundamenty:

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej Akceptuję