Facebook Google+ YouTube
     

Izolacja termiczna

Zachęcamy Państwa do profesjonalnego zabezpieczenia swojego domu. Dbając o odpowiednią izolację ścian, podłóg, sufitów, jak również mniejszych, ale równie ważnych elementów konstrukcyjnych w danym budynku (drzwi, okna, instalacje elektryczne i kanalizacyjne itp.), możliwe jest zadbanie nie tylko o poważne oszczędności w kwestii zużycia ciepła, ale również pełen komfort związany z zapewnieniem sobie skutecznego zabezpieczenia budynku przed utratą cennej temperatury.

W zakresie izolacji termicznej znajdują się dwa podstawowe warianty:

  • izolacja termiczna na zewnątrz budynku,
  • izolacja termiczna wewnątrz budynku.

Jeżeli w grę wchodzi ocieplenie wnętrza budynku, należy zwrócić szczególną uwagę na dokładność natrysku pianki. Używane materiały charakteryzują się niewielką ingerencją w widoczne elementy budynku, jednocześnie wykonując naprawdę istotną pracę w kwestii izolacji szkła, betonu, drewna czy blachy. Ważne jest, aby odpowiednio przygotować powierzchnię, która ma być ocieplana.

Również izolacja termiczna na zewnątrz budynków wymaga prawidłowego podejścia. W tym przypadku wykorzystuje się nieco inną piankę o innych właściwościach oraz wyższej odporności na wilgoć i szkodliwe czynniki atmosferyczne. Dzięki tej metodzie możliwe jest uszczelnienie i ocieplenie dachów, fundamentów, rur grzewczych i chłodniczych, ale również basenów czy silosów magazynowych.

Partnerzy:
Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Rozumiem